VÝCVIKOVÝ POBYTOVÝ VÍKEND RETRIEVERŮ NA ZAHRADIŠTI

Zažijte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete!

0
dny zážitků
0
tréninků
0
retrieverů ve skupince

Tábor je určen pro všechna plemena retrieverů s PP, štěňátka a ty, kteří se chtějí připravit ke složení  OVVR či loveckých zkoušek nebo si jen tak pro radost zacvičit v krásných terénech, vyzkoušet a naučit něco nového a strávit příjemnou výcvikovou dovolenou se svým psím přítelem.

Tábor je určen jak pro štěňátka od 3. měsíců, začátečníky, pokročilé i zkouškové mazáky! Na tréninky máme k dispozici rybník přímo v areálu, les, louku, rákosí a pole. Vše kolem střediska, bez přejezdů.

Není to je o tréninku..je to DOVOLENÁ. Představte si, jaké to je, strávit 3 dny v nádherné přírodě, po boku svého psího přítele s partou stejně naladěných lidí. Váš pes bude nadšený, bude s vámi spolupracovat na nejrůznějších disciplínách, učit se novým věcem a po celý víkend bude v kontaktu s ostatními pejsky. Vy si mezi tréninky můžete užívat procházek v krásné přírodě, party stejně naladěných lidí a výborných jídel od velmi vstřícných majitelů střediska.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Pobytovka na Zahradišti je intenzivní výcvikovou akcí. Výcvik probíhá jak dopoledne, tak odpoledne po celý víkend, celkem se můžete těšit na 6 nabitých tréninků! Žasnete nad tím, co všechno Vás naučím za 1 pouhý víkend.

Na všech 3 termínech budou 3 skupinky po 5 psech:

  • Štěňátka a junioři

U štěňátek a juniorů se zaměřím především na rozvíjení vrozených vlastností, aporty v terénu, aporty z vody, dohledávky, seznámím Vás s prací s píšťalkou. Součástí programu bude přivykání jak na zvěř, tak střelbu a dále se budeme věnovat základní poslušnosti a ovladatelnosti.

  • Začátečníci - příprava na OVVR

Ověření vrozených vlastností retrieverů je jednou z podmínek chovnosti retrívra, tato příprava zahrnuje: nácvik jednotlivých disciplín OVVR, aportování v terénu, z vody, dohledávky, vodění, chování po výstřelu, základní poslušnost a ovladatelnost; dále zaměřeno na korektní přinášení a přechod na práci se zvěří = komplexní příprava retrívra na OVVR

  • Pokročilí - lovecký výcvik

Teoretická průprava metodiky výcviku + praktický nácvik disciplín, které jsou náplní:
- Podzimní zkoušky (PZ)
- Zkoušky vodních prací (ZVP)
- Lesní zkoušky (LZ)
- Všestranné zkoušky přinášení retrieverů (VZPR), Zkoušky přinášení retrieverů (ZPR)
Do poznámky prosím uveďte, na jaký typ lovecké zkoušky si přejete přípravu (zvolte prosím 1 typ zkoušky).

Vzorový harmonogram pobytovky ZDE (rozdělení do skupinek posílám pár dní před nástupem na pobytovku).


PLATBA

Kč pes/víkend

V ceně je zahrnutý intenzivní výcvik dopoledne i odpoledne po celý víkend (celkem 6 tréninků), bažantí a srstnatá zvěř, kachny, střelba, výcvikové pomůcky.

Platbu provedete bezhotovostně na základě zálohové faktury, která Vám bude poslána po vyplnění objednávky. Místo Vám závazně rezervuji až po provedení platby za výcvik.

V případě většího počtu zájemců než je kapacita výcvikové akce je rozhodující datum přijetí platby. O přijetí platby a úspěšném přihlášení na akci budete informováni e-mailem.

Storno podmínky:

61 a více dní před konáním pobytovky - 25 % ceny
60 - 31 dní před konáním pobytovky - 50 % ceny
30 - 8 dní před konáním pobytovky - 75 % ceny
7 - 0 dní před konáním pobytovky vč. průběhu akce - 100 % ceny

Rozhodujícím dnem před konáním pobytovky je 1. den pobytovky - tedy pátek. Storno podmínky platí bez ohledu na to, zda je či není náhradník. Vyplněním a odesláním přihlášky účastník souhlasí se zde uvedenými storno podmínkami.

Objednávkový formulář najdete úplně na konci této stránky.


O STŘEDISKU

RS Zahradiště na Vysočině, pro rodinné příslušníky je Zahradiště nádherným místem ke strávení pohodové dovolené. Web střediska https://www.zahradiste.cz/

Ubytování v chatkách nebo na pokoji v centrální budově, k dispozici máme na výběr:
5 x velká chata (pro 8 osob, veranda s posezením, 2 ložnice, kuchyňka)
5 x klasická chatka (pro 4 osoby)
6 pokojů v centrální budově (dvou/čtyř lůžkové pokoje s možností přistýlky)
Stravování: na výběr snídaně, polopenze, plná penze, bez stravy (myslí i na alergiky a vegetariány)

Ubytování a stravování si každý účastník zajistí individuálně dle svých požadavků na základě instrukce, kterou pošlu každému přihlášenému emailem, po provedení platby za trénink, spolu s daňovým dokladem.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Pořadatel nezodpovídá za úhyn, ztrátu psa ani škody jím způsobené.
Pobytovky se nesmí zúčastnit háravé feny, psi vykazující známky infekčního onemocnění a psi bez platného očkování.
Podrobné informace k pobytu (harmonogram, co sebou apod.) obdrží každý přihlášený cca 10 dní před nástupem na pobytovku

REFERENCE

Na pobytovém výcviku na Zahradišti jsme byly s dcerou poprvé, když našim 7mi letým labinkám bylo 5 měsíců... prodloužený víkend nás tak nadchl, že se od té doby zúčastňujeme každoročně, loni dokonce s 5ti psíma holkama... Poprvé jsme to pojaly jako socializaci a první krůčky k OVVR, výcviky jsou opravdu intenzivní pod taktovkou Kristýnky, 3x denně, ale jak jsme rychle zjistily, není to jen o výcviku. Poznaly jsme tolik stejně krásných bláznů a dnes už i super přátel, které spojuje láska k retrieverům, předáváme si zkušenosti, bavíme se historkami, popijeme a pokecáme u táboráku.. a co je pomyslná třešnička na dortu, je skvělé jídlo, kávička a poháry, které kouzlí sympatičtí majitelé areálu... Zahradiště je prostě super akce pojatá pro mnohé spíš jako kratší rodinná dovolená zpříjemněná vyblbnutím našich pesanů ...
Zuzka Š. & labradoří smečkaCHS Lab´s KaLay
Super na teto akci je, že je tam více tréninků, ale celková atmosféra, setkání s ostatními psy a vůdci na nás působí neuvěřitelně motivačně. Jednak lze sbírat zkušenosti i z pozorování jiných, s ostatními se můžeme navzájem obohatit, ale celková atmosféra akce je velmi příjemná - taková kolektivní nejen co se týče přímo výcviku. Je to celkově relax, mezi výcviky je čas na oddech, procházky či samostatné trénování. Přátelské prostředí, majitelé střediska vyjdou vstříc s individuálními potřebami ohledně stravy po předchozí domluvě a velmi dobře tam vaří, jsou ochotní a milí. Výcvik je přizpůsoben momentálním podmínkám a i potřebám dané skupinky, jsme velmi spokojeni a jedeme již po několikáté.
Jana D. & flatka BeátkaCHS Ze Zaječího skoku


TĚŠÍM SE NA VÁS, UVIDÍTE, CO SPOLU DOKÁŽEME ZA 1 VÍKEND

OBJEDNÁVKA VÝCVIKOVÉ DOVOLENÉ NA ZAHRADIŠTI ⇓

Prodávající: Ing. Kristýna Šedá, Větrná 619/5, Brno 635 00, IČ: 75593475, DIČ: CZ8851084220