∼ V roce 2021 (a stále měnících se podmínek a opatření) žádné tréninkové akce spojené s pobytem nepořádám, ani pobytovku na Zahradišti.  ∼

VÝCVIKOVÝ POBYTOVÝ VÍKEND RETRIEVERŮ NA ZAHRADIŠTI 2020

Zažijte dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete!

0
dny zážitků
0
tréninků
0
retrieverů ve skupince

Tábor je určen pro všechna plemena retrieverů s PP, štěňátka a ty, kteří se chtějí připravit ke složení  OVVR či loveckých zkoušek nebo si jen tak pro radost zacvičit v krásných terénech, vyzkoušet a naučit něco nového a strávit příjemnou výcvikovou dovolenou se svým psím přítelem.

Tábor je určen jak pro štěňátka od 3. měsíců, začátečníky, pokročilé i zkouškové mazáky! Na tréninky máme k dispozici rybník přímo v areálu, les, louku, rákosí a pole. Vše kolem střediska, bez přejezdů.

Není to je o tréninku..je to DOVOLENÁ. Představte si, jaké to je, strávit 3 dny v nádherné přírodě, po boku svého psího přítele s partou stejně naladěných lidí. Váš pes bude nadšený, bude s vámi spolupracovat na nejrůznějších disciplínách, učit se novým věcem a po celý víkend bude v kontaktu s ostatními pejsky. Vy si mezi tréninky můžete užívat procházek v krásné přírodě, party stejně naladěných lidí a výborných jídel od velmi vstřícných majitelů střediska.

TERMÍNY 2020 NA ZAHRADIŠTI (VYSOČINA)

15. - 17. 5.

18. - 20. 6.

11. - 13. 9.


NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Pobytovka na Zahradišti je intenzivní výcvikovou akcí. Výcvik probíhá jak dopoledne, tak odpoledne po celý víkend, celkem se můžete těšit na 6 nabitých tréninků! Žasnete nad tím, co všechno Vás naučím za 1 pouhý víkend.

Na všech 3 termínech budou 3 skupinky po 5 psech:

  • Štěňátka a junioři

U štěňátek a juniorů se zaměřím především na rozvíjení vrozených vlastností, aporty v terénu, aporty z vody, dohledávky, seznámím Vás s prací s píšťalkou. Součástí programu bude přivykání jak na zvěř, tak střelbu a dále se budeme věnovat základní poslušnosti a ovladatelnosti.

  • Začátečníci - příprava na OVVR

Ověření vrozených vlastností retrieverů je jednou z podmínek chovnosti retrívra, tato příprava zahrnuje: nácvik jednotlivých disciplín OVVR, aportování v terénu, z vody, dohledávky, vodění, chování po výstřelu, základní poslušnost a ovladatelnost; dále zaměřeno na korektní přinášení a přechod na práci se zvěří = komplexní příprava retrívra na OVVR

  • Pokročilí - lovecký výcvik

Teoretická průprava metodiky výcviku + praktický nácvik disciplín, které jsou náplní:
- Podzimní zkoušky (PZ)
- Zkoušky vodních prací (ZVP)
- Lesní zkoušky (LZ)
- Všestranné zkoušky přinášení retrieverů (VZPR), Zkoušky přinášení retrieverů (ZPR)
Do poznámky prosím uveďte, na jaký typ lovecké zkoušky si přejete přípravu (zvolte prosím 1 typ zkoušky).

Vzorový harmonogram pobytovky ZDE (rozdělení do skupinek posílám pár dní před nástupem na pobytovku).


PLATBA

1 900 Kč bez DPH pes/víkend

V ceně je zahrnutý intenzivní výcvik dopoledne i odpoledne po celý víkend (celkem 6 tréninků), bažantí a srstnatá zvěř, kachny, střelba, výcvikové pomůcky.

Platbu provedete bezhotovostně na základě zálohové faktury, která Vám bude poslána po vyplnění objednávky. Místo Vám závazně rezervuji až po provedení platby za výcvik.

V případě většího počtu zájemců než je kapacita výcvikové akce je rozhodující datum přijetí platby. O přijetí platby a úspěšném přihlášení na akci budete informováni e-mailem.

Storno podmínky:

61 a více dní před konáním pobytovky - 25 % ceny
60 - 31 dní před konáním pobytovky - 50 % ceny
30 - 8 dní před konáním pobytovky - 75 % ceny
7 - 0 dní před konáním pobytovky vč. průběhu akce - 100 % ceny

Rozhodujícím dnem před konáním pobytovky je 1. den pobytovky - tedy pátek. Storno podmínky platí bez ohledu na to, zda je či není náhradník. Vyplněním a odesláním přihlášky účastník souhlasí se zde uvedenými storno podmínkami.

Objednávkový formulář najdete úplně na konci této stránky.


O STŘEDISKU

RS Zahradiště na Vysočině, pro rodinné příslušníky je Zahradiště nádherným místem ke strávení pohodové dovolené. Web střediska https://www.zahradiste.cz/

Ubytování v chatkách nebo na pokoji v centrální budově, k dispozici máme na výběr:
5 x velká chata (pro 8 osob, veranda s posezením, 2 ložnice, kuchyňka)
5 x klasická chatka (pro 4 osoby)
6 pokojů v centrální budově (dvou/čtyř lůžkové pokoje s možností přistýlky)
Stravování: na výběr snídaně, polopenze, plná penze, bez stravy (myslí i na alergiky a vegetariány)

Ubytování a stravování si každý účastník zajistí individuálně dle svých požadavků na základě instrukce, kterou pošlu každému přihlášenému emailem, po provedení platby za trénink, spolu s daňovým dokladem.

VŠEOBECNÉ INFORMACE

Pořadatel nezodpovídá za úhyn, ztrátu psa ani škody jím způsobené.
Pobytovky se nesmí zúčastnit háravé feny, psi vykazující známky infekčního onemocnění a psi bez platného očkování.
Podrobné informace k pobytu (harmonogram, co sebou apod.) obdrží každý přihlášený cca 10 dní před nástupem na pobytovku

REFERENCE

Na pobytovém výcviku na Zahradišti jsme byly s dcerou poprvé, když našim 7mi letým labinkám bylo 5 měsíců... prodloužený víkend nás tak nadchl, že se od té doby zúčastňujeme každoročně, loni dokonce s 5ti psíma holkama... Poprvé jsme to pojaly jako socializaci a první krůčky k OVVR, výcviky jsou opravdu intenzivní pod taktovkou Kristýnky, 3x denně, ale jak jsme rychle zjistily, není to jen o výcviku. Poznaly jsme tolik stejně krásných bláznů a dnes už i super přátel, které spojuje láska k retrieverům, předáváme si zkušenosti, bavíme se historkami, popijeme a pokecáme u táboráku.. a co je pomyslná třešnička na dortu, je skvělé jídlo, kávička a poháry, které kouzlí sympatičtí majitelé areálu... Zahradiště je prostě super akce pojatá pro mnohé spíš jako kratší rodinná dovolená zpříjemněná vyblbnutím našich pesanů ...
Zuzka Š. & labradoří smečkaCHS Lab´s KaLay
Super na teto akci je, že je tam více tréninků, ale celková atmosféra, setkání s ostatními psy a vůdci na nás působí neuvěřitelně motivačně. Jednak lze sbírat zkušenosti i z pozorování jiných, s ostatními se můžeme navzájem obohatit, ale celková atmosféra akce je velmi příjemná - taková kolektivní nejen co se týče přímo výcviku. Je to celkově relax, mezi výcviky je čas na oddech, procházky či samostatné trénování. Přátelské prostředí, majitelé střediska vyjdou vstříc s individuálními potřebami ohledně stravy po předchozí domluvě a velmi dobře tam vaří, jsou ochotní a milí. Výcvik je přizpůsoben momentálním podmínkám a i potřebám dané skupinky, jsme velmi spokojeni a jedeme již po několikáté.
Jana D. & flatka BeátkaCHS Ze Zaječího skoku


TĚŠÍM SE NA VÁS, UVIDÍTE, CO SPOLU DOKÁŽEME ZA 1 VÍKEND

OBJEDNÁVKA VÝCVIKOVÉ DOVOLENÉ NA ZAHRADIŠTI