Jak svého psa spolehlivě přivolat za všech okolností

Odhalte, jak dosáhnout přivolání, aby vás pes poslechl vždy a všude a přiběhl radostně na každé vaše přivolání, i pokud si hraje s jiným psem.

 • Venku vás pes "nevidí, neslyší"?
 • Na povel "ke mně" přijde jen když ho nic nerozptyluje a jste sami?
 • Utíká vám za jinými psy? Za zvěří? Musíte na něj několikrát volat a stejně nic?
 • Máte strach pustit ho z vodítka?

Za více jak 10 let jsem naučila stovky majitelů psů, jak svého psa spolehlivě přivolat

a téměř všichni řešili ty stejné problémy. A samozřejmě dělali ty stejné chyby, které se opakovaly znovu a znovu..

Mnozí se diví, že i když trénují, tak to stejně není ono. Někteří mají pocit, že už vyzkoušeli všechno. Jiní mají dokonce vychozenou permanentku na cvičáku a stejně je pes venku neposlouchá.

Přitom spolehlivé přivolání by měl ovládat každý pes. Přivolání může psovi zachránit život a díky spolehlivému přivolání můžeme pejskovi dopřát tak potřebnou volnost a učinit ho šťastným.

Proč někdo zvládne svého psa hravě přivolat a jiným to prostě nejde?

Většina pejskařů bohužel neví, jak na to. Představte si přivolání psa jako stavbu domu. Bez pevných základů nemá smysl stavět střechu nebo něco přeskočit, něco vynechat. To se vám pak dům zbortí jako domeček z karet. I přivolání se skládá z několika dílů skládačky.

Dále většina pejskařů neví, jak být důslední. Zřejmě se z článků, knížek apod. dozvěděli, že mají být důslední, ale už neví, co to znamená a jak to vlastně aplikovat v praxi.

Další překážkou je čas. Mají obavu, že jim výcvik psa zabere spoustu času, kterého kvůli své práci, rodině a povinnostem tolik nemají. Další překážkou je dojíždění na výcvik, vím, že bohužel někteří nemají auto nebo dostatek času na dojíždění nebo jim termíny lekcí nevyhovují v souladu s jejich časovými možnostmi.

A v neposlední řadě pejskaři neví, co dělat, jak se v konkrétních situacích zachovat. Stát na místě? Jít pro psa? Utíkat od něj? Znovu ho volat? Vyhubovat mu? Nebo ho pochválit, že nakonec došel?

Bohužel to dopadá i tak, že někteří se bojí už svého psa pustit z vodítka, pes je tak stále na vodítku, na kterém svého majitele tahá (někdy i vláčí) a pak je zoufalý jak pes, tak jeho majitel. A nachází se v začarovaném bludném kruhu.

Co kdybyste znali přesné kroky vedoucí ke spolehlivému přivolání psa? Co kdybych vám ukázala všechny své fígle? Co kdybych vám vše vysvětlila krok za krokem a ukázala, jak na to?

Spolehlivě psa přivolat se mnou zvládlo stovky majitelů před vámi, zvládnete to i vy!

Svoji cestu jsem zahájila v roce 2007. Chtěla jsem mít jen poslušného psa, ale začátky nebyly jednoduché.. Klasické cvičáky mě neoslovily, drezůra psa mi byla proti srsti. Nezbylo mi nic jiného, než na sobě začít pracovat, hledat jiné způsoby, učit se od TOP zahraničních trenérů a intenzivně se vzdělávat - zejména ze svých vlastních zkušeností pejskařky (odvedla jsem psa na více než 50 zkouškách a soutěží) a posléze trenérky (moji psí žáci složili přes 500 zkoušek od roku 2010).

Můj parťák Merlin

- Český šampion práce
- č. t. Mezinárodní šampion práce
- Titul Nejlepší pracovní pes v letech
2009 a 2010
- Titul Pes roku v letech 2009 a 2010
- Titul "U" VŠESTRANNÝ PES
- složili jsme desítky zkoušek s mnoha nejvyššími pracovními tituly CACIT, CACT, Res. CACT, Vítěz zkoušek

Kristýna Šedá
Psí trenér

Majitelům psů denně pomáhám, jak svého psa trénovat, vychovávat a jak si rozumět se svým psem tak, aby tvořili sehraný tým.
Miluji ten pocit, když to nešlo a najednou to pes umí!

Vytvořila jsem vlastní metodiku tréninku, která pomohla už několika stovkám majitelů psů. V roce 2010 jsem si v Brně založila vlastní výcvikovou školu, kde majitelům psům denně pomáhám. Pod mýma rukama mi prošlo přes 600 psů. Od roku 2011 organizuji ročně několik zkoušek pro psy. Absolventi mých kurzů složili už přes 500 zkoušek výkonu (v ČR neznám jiného trenéra s takovým skóre). A věřte mi, naučit psy základní poslušnosti a mít perfektní přivolání bylo opravdu základní :)

Mojí vizitkou jste vy!

A přes 600 dalších spokojených pánečků a jejich pejsků..

Co kdybych vám dala své slovo, že i vám můžu s přivoláním pomoci? Začít znovu a úspěšně. Představte si, jaké by to bylo, nemít psa na vodítku, dovolit si ho pustit na volno, dopřát mu zábavu, hru se psím kamarádem, mít volné ruceumět ho přivolat za každé situace tak, aby k vám nadšeně přiběhl..Není na tom nic těžkého, když víte, jak na to.

Video je z nácviku přivolání na mé tréninkové vycházce v Brně. Přála bych spolehlivé přivolání každému pejskařovi, je to k nezaplacení! 

"Kristýno, moc bychom Vám celá rodina chtěli poděkovat, a to za dokonale zvládnutý povel přivolání."

Kristýno, moc bychom Vám celá rodina chtěli poděkovat, a to za dokonale zvládnutý povel přivolání. Při pořizování Rozárky jsme vůbec povel přivolání nezvládli, ale ani to nám nezabránilo si pořídit druhou fenku. :-) Jen díky tomu, že jsme začali docházet k Vám na výcvik, poslouchali Vaše rady a vydrželi při počátečních nezdarech, daří se nám Elu i Rózi přivolat zpravidla na první dobrou a ještě z toho mají radost! Nikdy bych nevěřila, že se z našich rarachů vyklubou poslušní psy! Děkujeme a těšíme se na další spolupráci s Vámi!

Lucka a Pavel Krumniklovi & Ella a Rozárka

A proto jsem vytvořila online kurz Spolehlivé přivolání

Naučíte se ověřené postupy, které už pomohly stovkám majitelů psů před vámi. Získáte mé osobní know how, všechny fígle, jak z nuly vybudovat spolehlivé přivolání krok za krokem, od A do Z, v mé ucelené metodice tréninku.

Celým kurzem vás provedu já s mým parťákem Merlinem doslova "za ručičku" a na jeho konci budeme slavit spolehlivé a radostné přivolání.

V online kurzu Spolehlivé přivolání získáte:

4 nabité týdny informací, tréninků, zábavy a úspěchů, ale nebojte, psát mi, že "to funguje" budete už v 1. týdnu :-)

Součástí kurzu jsou i přivolávačské hry, které zlepší váš vztah a váš pes je bude milovat!

Přes 30 lekcí, ve kterých vám vše podrobně vysvětlímpředvedu ve videích, krok za krokem.

Tréninkové plány na každý týden, díky kterým budete vědět, co přesně kdy, kde a kolikrát trénovat.

Pracovní listy, díky kterým budete perfektně připraveni (nejen na trénink) a které vás k cíli dovedou mnohem rychleji.

Moji osobní podporu v uzavřené FB skupině, kde vás budu kurzem provázet po celou jeho dobu a kam mi můžete nahrávat videa z vašich tréninků doma, na zahradě či během vycházky, na která vám budu dávat cenou zpětnou vazbu a odpovídat na vaše dotazy.

Komunitu pejskařů - "spolužáků", v naší uzavřené FB skupině, kde můžete sdílet své pokroky, společně slavit úspěchy a ptát se mě či vašich spolužáků na to, co vás zajímá.

Motivaci - díky komunitě pejskařů vás poženou jejich výsledky v kurzu + se můžete učit i z jejich videí a dotazů, ale hlavně nebudete na výcvik svého psa sami.

 

Anti-lovecký trénink - speciál pro "lovce", kteří nahání zvěř. Mějte i vy pesana během procházek pod kontrolou.

Ti, kteří splní 70 % úkolů kurzu a budou sdílet své pokroky, získají certifikát o úspěšném absolvování kurzu!

Ale hlavně, po absolvování kurzu:

 • dokážete svého psa úspěšně přivolat nejen doma, ale hlavně venku během rušení - mé metody mají perfektní výsledky i u "věčných začátečníků"
 • pes si vás bude hlídat sám od sebe
 • budete přesně vědět co dělat, proč a jak v nejrůznějších situacích reagovat
 • zlepší se vám vztah se svým psem a budete sehraný tým
 • budete si procházky se psem užívat

Budeme pravidelně v kontaktu a hlavně, nebudete na trénink svého pejska sami! Budete mít jak moji osobní podporu, tak podporu dalších pejskařů - vašich spolužáků v kurzu.

Harmonogram kurzu

Startujeme všichni společně 16. září 2019.

 • Kurz poběží online po dobu 4 týdnů, s mojí osobní podporou
 • Kurz je dostupný jak z mobilu, počítače, notebooku, tabletu; stačí vám jen internet.
 • Jednotlivé lekce se vám budou odkrývat postupně od 16. 9. 2019 po dobu 4 týdnů
 • Přístupy do kurzu vám zůstanou napořád, můžete se k lekcím kdykoliv vrátit, klidně i s dalším pejskem :)

Jak to v kurzu vypadá?

Pro koho je kurz vhodný?

Pro majitele všech plemen psů, bez rozdílu věku, kteří touží po spolehlivém přivolání a jsou ochotni pro to něco udělat - věnovat se vzdělání a tréninku se svým psem alespoň 20 minut denně.

Pro koho kurz není?

Pro majitele, jejichž psi mají zdravotní omezení (např. pooperační stav a dlouhodobá rekonvalescence), psi v traumatickém (posttraumatickém) stavu, jejichž aktuální psychický stav jim nedovoluje výcvik a zařadit se do situací běžného dne.

Dále kurz není pro majitele, kteří nejsou ochotni pracovat na sobě a vztahu se svým psem a majitele, kteří nejsou ochotni věnovat se vzdělání a tréninku alespoň 20 minut denně.

Výhody online kurzu

Kompletní metodika na jednom místě

Na živém výcviku občas nelze stihnout říci úplně všechno. Navíc informace se již po pár hodinách z hlavy vykouří.. V tomto online kurzu máte kompletního průvodce, krok po kroku, od A do Z na jednom místě.

Z pohodlí domova

Nemusíte už dojíždět na výcviky a trávit zbytečně čas v autě. Můžete tak pohodlně trénovat z domova a blízkého okolí. Čas, který byste strávili v autě tak můžete věnovat svému pejskovi.

V čase, který vám vyhovuje

Online kurz vám umožní trénovat dle vašich časových možností. Nemusíte se přizpůsobovat termínům lekcí na cvičáku.

Okamžité výsledky

Těším se, až mi budete psát "ONO TO FUNGUJE!" Mé metody jsou jednoduché, ale efektivní a pomohly už stovkám majitelů psů.

Individuální tempo

Každý tým (člověk+pes) je jedinečný a každý tým potřebuje svůj čas. Přivolání není sprint. Proto je kurz nastaven tak, aby vám i třeba kvůli nečekaným událostem nic neuteklo a v klidu jste se ke všemu mohli kdykoliv vrátit.

Přístup do kurzu vám zůstane

i po skončení kurzu. Můžete se tak ke kurzu kdykoliv vrátit, třeba i s dalším vaším pejskem ;-)

KOLIK KURZ STOJÍ

2 490 Kč

je cena tohoto unikátního online tréninkového programu s mojí denní osobní podporou!

Mít spolehlivé přivolání? K nezaplacení! Za tuto cenu vám předávám kompletní metodiku ze svých 12 let zkušeností jako pejskařka, která složila přes 50 zkoušek se psem a zúčastnila se mnoha tréninků se zahraniční špičkou a jako trénerka, které prošlo pod rukama přes 600 psů ve vlastní výcvikové škole v Brně, jejíž absolventi kurzů složili přes 500 zkoušek z výkonu a věřte, že přivolání bylo opravdu základní...

!! KURZ JE PLNĚ OBSAZENÝ !!

A pozor, počet míst je omezený pouze pár pejskařů z ČR, abych se všem mohla naplno a kvalitně věnovat s individuálním přístupem.

14-denní garance vrácení peněz

Svým kurzem jsem si absolutně jistá. Dokonce až tolik, že můžu dát tuto garanci.

Pokud nebudete plně spokojeni a pokud během 14 dní od spuštění kurzu, kdy se budete v kurzu aktivně zapojovat, neuvidíte žádné pokroky, napište mi a já vám platbu vrátím v plné výši. Vaše spokojenost a úspěchy jsou mojí prioritou.

Nemáte co ztratit, můžete jen získat - perfektní přivolání, které je k nezaplacení!

K tomu všemu BONUSY zdarma

Uzavřená FB skupina

Získáte moji osobní podporu v uzavřené FB skupině, kde vás budu kurzem provázet po celou jeho dobu a kam můžete psát své dotazy a nahrávat videa z vašich tréninků doma, na zahradě či během vycházky, na která vám budu dávat cenou zpětnou vazbu. Naši skupinu budete milovat ♥

Checklist přivolání

Ve 3. týdnu získáte přehledný checklist přivolání s konkrétními tipy a radami pro nejrůznější situace. Bude to váš tahák, se kterým budete mít situaci vždy pod kontrolou ;-)

Certifikát

Ti, kteří splní všechny úkoly kurzu a budou sdílet své pokroky, získají certifikát o úspěšném absolvování kurzu.

DALŠÍ REFERENCE

Co o mém online kurzu řekli další jeho absolventi?

Otázkou už není, jestli to funguje nebo ne.

Otázkou je, jestli toužíte po spolehlivém přivolání vašeho pejska.

Já pro vás udělám maximum!

Kristýna & Merlin

Online kurzem vás provede zkušená psí trenérka Kristýna Šedá & Merlin

Kynologii a (spolu)práci se psy se aktivně věnuje přes 12 let. Absolventi jejích kurzů složili přes 500 zkoušek z výkonu! Rukama jí prošlo několik stovek psů. Již 9. rokem organizuje zkoušky pro psy. Pomáhá lidem s výcvikem a výchovou jejich psů. Učí je, jak mít harmonický vztah se svým psem a být sehraný tým. Miluje ten pocit, když to nešlo a najednou to pes umí!

Nejčastější otázky & odpovědi

Jak online kurz spolehlivé přivolání probíhá?

Jedná se o online vzdělávací kurz, kdy dostanete přístup do členské sekce, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly ke spolehlivému přivolání. Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí v případech, kdy je potřeba cviky názorně ukázat a vést vás krok za krokem nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby. Výhodou online kurzu oproti klasickému tréninku je, že vám nic neunikne. Můžete se totiž k jednotlivým krokům, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě nebo svých spolužáků a opravdu vše pochopit a trénovat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě. Tréninkové plány a pracovní listy si také můžete vytisknout. Zaručí vám to, že se nebudete vzdělávat jen teoreticky, ale rovnou půjdete do akce.

Co budu ke kurzu potřebovat?

Kromě pejska, ochoty se vzdělávat a cca 20 minut času denně budete potřebovat internetové připojení a počítač nebo mobil nebo tablet. Dále oblíbené pamlsky, obojek, vodítko, ale to už jistě máte :)

Pro jak staré psy je kurz vhodný?

Můj kurz je vhodný pro majitele štěňátek, mladých a dospělých psů, i veteránů.

Co když nemám žádné zkušenosti s výcvikem?

Naprosto v pořádku, se vším vám poradím a pomůžu. Vše je v kurzu podrobně vysvětleno a předvedeno. A pokud si náhodou nebudete vědět rady, tak se mě zeptáte v naší uzavřené FB skupině :)

Kdy dostanu přístup do online kurzu?

Přístupové údaje do kurzu získáte v den spuštění kurzu, tedy v pondělí 16. 9. 2019. Jednotlivé lekce se vám budou od tohoto data odkrývat postupně tak, abysme šli opravdu krok za krokem k úspěšnému přivolání psa.

Když si kurz dnes objednám, do kdy musí být uhrazený?

Splatnost faktury je 10 dní. Hromadný start kurzu je 16. 9. 2019. Kurz je tedy nutné mít uhrazený nejpozději do 15. 9. (možnost platby kartou - ihned nebo bankovním převodem 1-2 prac. dny), ať můžete startovat společně s vašimi spolužáky.

Zaručí mi vstup do online kurzu to, že budu mít opravdu 100% přivolání?

V online kurzu Spolehlivé přivolání ode mě dostanete kompletní návod, krok za krokem, od A do Z, jak si vybudovat spolehlivé přivolání. Je ale pouze na vás, jak často a s jakou poctivostí a důsledností budete provádět jednotlivé kroky vedoucí ke spolehlivému přivolání psa. Maximálně vás v tom podpořím uvnitř online kurzu i osobní podporou v naší FB skupině.

Co když budu muset svoji účast v online kurzu přerušit?

Pokud onemocníte nebo se přihodí nenadálá situace a kurz budete muset přerušit, nemusíte mít vůbec žádné obavy, protože přístupy do kurzu vám zůstanou i po jeho skončení. Takže můžete trénovat vlastním tempem. Ke všemu se můžete kdykoliv vrátit. Navíc každý tým (člověk+pes) je jedinečný a každý tým potřebuje svůj čas. Proto je kurz nastaven tak, aby vám kvůli nečekaným událostem nic neuteklo a v klidu jste se ke všemu mohli vrátit.

Máte další otázky? Potřebujete si něco ujasnit? Napište mi na kristyna@psitrener.cz nebo mi zavolejte na 777 018 022

Jste připraveni mít perfektní & spolehlivé přivolání za všech okolností?

Vydejte se s námi a dalšími pejskaři vstříc spolehlivému přivolání, kde s vámi během 4 týdnů projdu vše o přivolání od A do Z, krok po kroku, s tréninkovými plány, pracovními listy, hodnotným obsahem a tréninkovými videi s mojí osobní podporou v uzavřené FB skupině a cenou zpětnou vazbou ode mě na vaše dotazy a videa z domácího trénování.

Kristýna & Merlin

Vstupte do kurzu a mějte perfektní a spolehlivé přivolání za všech okolností! Budu se na vás s Merlinem a dalšími pejskaři těšit uvnitř!